Prosinec 2012

Sebepoškozování

27. prosince 2012 v 2:26 °Diary

už dýl jsem se rozhodovala jestli tohle téma mám zveřejňovat nebo ne,nakonec jsem se rozhodla že ho zveřejnim,protože mě zajímá názor ostatních ;)

Mám pár známých kteří se sebepoškozují,aby si ulevili od problémů jako je třeba rozchod,špatné známky,problémy v rodině atd.. Nejhorší na sebepoškozování je,že skoro každý,co v tom začne a pokračuje,tak časem ani nemůže přestat,protože si zvykne a pokračuje dokud tomu člověku už někdo nepomůže ( a to že takové případy existují ).Časem je jizev na různých místech víc a víc,že už ani neuniknou pozornosti (doma,u kamarádů,spolužáků a třeba i učitelů) ve školách je často spousta případů,že si toho někdo všimne,ať už z učitelů nebo ze spolužáků,kteří to oznámí a pak se to řeší a jsou jen zbytečné problémy.Ale to je věc každého,jak se rozhodne a ten člověk si musí uvědomovat jak moc se má rád. ;)

Další část která se tohohle týká,je to že se řežou jen EMO...BLBOST
styl emo se sebepoškozováním nemá nic společného a ten co si to myslí,tak o tomhle stylu nic neví.
Přitom se sebepoškozují i lidi kteří nevyčnívaj z davu,do kterých by to člověk nikdy neřek a emo nejsou ;)
Znám lidi co vidí člověka,co je emo a už mu říkaj věci jako "běž se řezat",tyhle lidi si myslim že nemaj vlastní názor a že věřej,jen tomu co se dočtou na netu (já bych ty lidi nazvala blby).Jenže pomluvy o tom že se emo sebepoškozují se rozšířily jako choroba do různých medii a dokonce i do televize.
A jak vlastně pomluva že se emo sebepoškozují vznikla ? Kdysi se na netu objevila emo pravidla,která nejsou pravdivá a někdo je nejspíš vymyslel jen aby tenhle styl znemožnil.

Jaký máte názor na sebepoškozování ?


Můj názor na lidi co to dělaj je takový,že nikdy je nebudu 100% chápat protože já si tímhle nikdy neprošla,protože se na to mám až moc ráda ^^ :3 ale myslím si že vždycky je jiná možnost než dělat tohle.Tohle je něco co uděláte a zůstane vám jizva navždy,která bude vidět.Lepší je pořádně se nad tím zamyslet,jestli vám to za to stojí. ^^
tak sayonara :D

Potřebuju radu ( Galaxy Legíny )

24. prosince 2012 v 21:08 °Olbečení

Prosim prosim poraďte ^^ už asi týden se nemůžu rozhodnout které legíny si mám koupit :D nejradši bych brala oboje ale to asi nepujde :/ možná časem :D ale teď potřebuju jasně vědět jestli 1. nebo 2. ^^
Merry Christmas Gif

24. prosince 2012 v 17:14 °Fotky

jsem se nudila :D a na fb bylo tucet statusů jako "veselé vanoce" .Tak jsem si řekla,že se taky ke spamu přidám abych někoho zas naštvala :D


a konečně jsem zprovoznila webku :D


:D Gifyo budu používat asi častějc

Veselé Vánoce

23. prosince 2012 v 16:00 °Diary

Tak zítra jsou vánoce,tak vám chci popřát ať si je užijete a ať dostanete to,co jste si všichni přáli ;).
Já vánoce teda moc nemusim,je to zybtečnej stres a kvůli tomu hádky,každý rok se tradičně pohádáme u večeře a hlavně vždycky příberu :'D.Máma už ani nepeče,všechno má od kámošek (trapas) a stejně myslim že pod vánočním stromečkem trochu podobnýmu smetáku,už ani nic mít nebudu,protože většinu věcí už jsem dostala,oblečení atd.. ^^ hlavně čím víc jsem starší,tím míň se na ně těšim.
Ale moc štěstí mi vánoční svátky taky nedopřály,některý dárky pro rodinu jsem nechala na intru -_- a dárek pro mladýho mám u kámošky :D takže trochu nedomyšlený :P :/ a ještě kvůli jednomu blbýmu statusu u kterýho jsem nepočítala,že se seběhne tolik lajků,musim vlízt s kámošem v týhle zimě zítra do sněhu v plavkách :D a mi ještě krásně nakdydalo takže bezva :D

A co vy ? Jakej máte pocit z vánoc ?
těšíte se na dárky ? Nebo víte co dostanete ? ^^

FBsite + Scene Kids

22. prosince 2012 v 17:43 °Diary

za 1. Pokud se vam libi tento blog a zajimáte se podobny styl jako mam já ( barevné vlasy,piercingy,tetovaní atd.. ) tak se určite přidejte na moji stránku na Facebooku ^^ ( něják se ji snažim aspoň trochu rozjet a každej člověk navic by se hodil )


a za 2. založila jsem si SceneKids ( jako bych toho neměla dost :D ) .Založila jsem si tam účet včera,takže se s tím dá se říct že ještě "učím".Co jsem tak koukala tak zajimavejch lidi je tam celkem dost ^^ tak jestli máte rádi scene,emo,indie tak si můžete taky založit účet ^^ nic těžkého to není ;)
Nejhezčí muži/kluci světa

21. prosince 2012 v 20:36 | Christie Smile |  •Fotogalerie

projížděla jsem svoje složky v počítači a našla fotky podle mého celkém hezkých "chlapců" :D napadlo mě že o nich udělám článek ^^ (poslední dobou mám zásekk ve psaní)
ps. jsou to kluci který se líběj mě,takže vám se vůbec líbit nemusí :P

Koho máte z kluků nejradši vy ? Váš názor na můj "vkus"?

Michael Trevino ( The Vampire Diaries )

Kim Jaejoong ( JyJ,starý DBSK, )


Jared Leto ( 30STM )

Foto 2012

21. prosince 2012 v 13:59 °Fotky
jelikož jsem jela domů z intru už ve čtvrtek ( chtěla jsem umírat na konec světa se svou rodinou :D ) tak jsem se celkem nudila :D konečně jsem si přinesla domů tablet ( na malování ),tak jsem zapla photoshop a začala jsem se nudy zbavovat :D i když nemám na focení zrdcadlovku ( a asi ještě mít dlouho nebudu ) tak ty fotky jsou docela v cajku ^^"

Založila jsem si rajče.net kam budu dávat zbylé fotky atd.. co se mi nechce přidávat sem na blog :D

Můj účet na rajčeti ZDE


21.12. 2012 Konec Světa

21. prosince 2012 v 11:59 | Christie Smile |  °Diary

21.12 212

o tomhle datumu slyšel snad uplně každý.Statusy a články o konci světa jsou uplně všude a je jich miliony.Je hodně způsobů a spekulací,jak máme vlastně "vyhynout" má vybouchnout slunce,spadnout na nás meteorit,můžou na nás zaútočit ufoni,má být 3denní tma bez funkce jakékoliv eletroniky ( auta,mobily atd.. ) a podle Máyů,kteří s tímhle datumem a problémem vlastně přišli,má být zas světová apokalipsa způsobená samotnou přirodou.Jedno z toho se má stát nebo mělo stát v 11:00 ,13:00 ,19:00 a nebo ve 22:00, je toho opravdu hodně co si ostatní vymysleli,Podle mě se nic dít nebude a vánoc a dalších svátků se prostě dožijem.Momentálně je 11:55 a venku to vypadá jako by byl normální,obyčejnej zimní den.

Věříte tomu,bojíte se nebo vám to je jedno.

Jaký máte názor ?

Navštivte blog SmallCrocodile ^^

14. prosince 2012 v 20:30 | Christie Smile |  °Diary


Tohle blog jedné mé známe kámošky,Blog vás určitě zaujme ^^ tak se jukněte :P určitě to potěší

LINK ZDE !
Foto 12.12. 2012

12. prosince 2012 v 23:03 °Fotky

zas zpátky na fialovo :D díky tý růžový jsem si jen zničila ofinu ještě víc než jsem měla a stejně se hned vymyla -_- :D
Už jen celá na růžovo :3 :D ale to až později