Duben 2014

Tvorba Tetování

28. dubna 2014 v 21:59 °Tetování

Je spousta lidí co se odhodlávají k prvnímu tetování, tak místo omlévání na asku furt a furt dokola, mě napadlo že .sem postup napíšu.


"Příprava" před tetováním: Nikdy před ani čerstvě po tetování nepíjte alkohol ! Určitě na tetování nechoďte s chřipkou a nevyspalí... Záleží taky na složitosti vzhledu tetování ale jestli se třeba vůbec nevyspíte, tak jsou tu možnosti horeček a zvracení.
Větší tetování se spoustou linek a stínovaním, nemusí být hotové na poprvé hotové.. u mě to taky tak nebylo a po dodělání linek jsem musela měsíc čekat na dodělání stínů ( záleží na člověku a co kůže snese )

Péče po tetování: I když další den se vám bude zdát jako by jste měli jen modřinu na místě tetování, tak je možné, že se něco pokazí, protože je potřeba tetování druhý den 2x mazat např. Bepatnthen Plus. Když se budete mýt, tak první týden max 20minut a ne uplně v horké vodě. Tetování jemně myjte antibakteriálním mýdlem a nechte normálně uschnout.
Po asi 5dnech se vám z tetování udělají strupy, které se začnou loupat ( přebytečná barva )
! Chraň vás ruka páně, když si to budete loupat sami ! ( pak by vám tetování mohlo vypadat )
A ta nejhorší věc na celém hojení - Není nic horšího, než dlouhodobé několikadenní svědění.
Je to opravdu na celém procesu to nejhorší, protože se prostě drbat nesmíte kvůli strpům.


Postup tetovíní Dál pod "Celým článkem"

I já byla pohlcena - Tumblr

15. dubna 2014 v 19:54 °Diary

Nečekala jsem že si založím krom Insta, FB fanpage, asku, a gifya ještě Tumblr :D
Ale byla jsem opravdu zvědavá, protože jsem často narážela na blogy přes tuhle s. síť - Tak mi to nedalo a musela jsem to jasně že zkusit taky ^^"

Takže mi do menu přibejvá další ikonka -

Takže máte další stránku kde mě můžete sledovat a někteří otravovat ^^
Tak nezapomeňte dát FOLLOW
Pastel Goth věci

9. dubna 2014 v 16:56 °Olbečení

Slibovala jsem, že jsem dám nějáké odkazy a DIY na oblečení a doplňky co se týče stylu Pastel Goth. Snažila jsem se to hledat kdekoliv jinde než Ebay ( úmorné to hledání ) - protože je stále spousta lidí, kteří nemají možnost z Ebay objednávat ^^Tyhle mašličky s okem jsou u tohohle stylu celkem oblíbené ^^ a jejich výroba není až tolik náročná
Je potřeba: bílá fimo hmota, čená,modrá,bílá a průhledná barva na fimo ( v papírnictví ), stuha nebo čená široká izolačka, sponka na kterou se přilepí díky tavné pistoli nebo vteřinovému lepidlu mašla a trouba ( stačí to píct pár minut aby se fimo nepřipálila )


Kawaii ČelenkyDalší věc která vypadá hezky a jako bonus je lehký ji vytvořit ^^
Potřebujeme - Ostny ( u vietnamců jsou často náramky za pát korun kde se daj ostny jako ve videu sundat ) Jednoduchou čelenku, umělé květiny (v květinářství) a vteřinové lepidlo nebo pistol
Na ebay.com se dá sehnat čelenka pod názvem "studded headband" nebo "pastel goth headband"


Kostlivci

K sehnání ZDE
Prodává to paní přez fb ( sama jsem od ní několik věcí kupovala ) Stačí ji napsat a poslat odkaz obrázku věci co chcete a ona se s váma domluví ^^ Poštovný stojí cca 40,- a není to zrovna nějáká osoba co okrádá lidi :P Vždy mi vše přišlo uplně bez problému
Odkaz na Lady Tattooch