°About Blog

Design 4

3. ledna 2013 v 22:40

Dneska jsem si udělala nový design blogu ^^ Fakt se mi líbí a jsem na sebe pyšná ;) na to že tenhle design mi trval cca 10minut ( nejrychlejší co jsem kdy udělala ) tak se mi zdá že je i nejlepší :) ( samochvála smrdí,já vím ) :D Doufám že tenhle mě tak rychle neomrzí jako předešlý ^^Tak co myslíte ? Je lepší ? ^^

Design 3

7. prosince 2012 v 21:25


Tak jsem si řekla že by to chtělo novej design :D ten druhej už byl strašnej :D se mi až na menu přestal uplně líbit :D tenhle mě taky asi za chvilku omrzí ^^"


Tak co myslíte ? ^^


Design 2

24. října 2012 v 20:31

Tak tohle je můj další design na tomto blogu :D jak jsem si tak stihla všimnou tak na každým pc a v každým prohlížeči se objevuje design jinak (různě posunutej ) :D :D což je docela smůla ( pro mě ) :/ příští měsíc nebo až v prosinci ho zas změnim ;) a doufám že už bude lepší :D :D


Nový Design

14. října 2012 v 17:32
Takže mě napadlo že z nudy předělám design a zároveň se omlouvám že jsem nic nepřidala ( nebyl čas ani chuť ).Tento týden budu snad aktivnější i když jsem na intru.
A když se vrátim zpátky k tématu Design by měl být hotovej k večeru nebo do zítra,takže po dnešní 8hodině to tu začne bejt hektický :D...hodlám to tu celkem od základu předělat :P :D takže dík za pochopění ;)

Starý ↓


 
 

Reklama
Reklama